بازار

اجاره باند و کرایه سیستم های صوتی

در  سایت دیجی ای وی ال می توانید انواع پکیج های صوتی، نوری در حوزه های مختف را کرایه فرمایید که پکیج های ارائه شده به صورت زیر می باشد.
۱ پکیج سیستم صوتی
۲٫ پکیج سیستم نور پردازی
۳٫ پکیج سیستم کنفرانس
شما می توانید محصولات صوتی و تصویری مورد نیاز خود را به صورت روزانه و ماهیانه اجاره نمایید. پکیج های فوق شامل جشن ها، مراسم عزاداری و هیئت ها می باشد. و همچنین برای همایش و سالن های بزرگ می توانید از پکیج سالن کنفرانس که شامل دستگاه های ترجه همزمان بوده استفاده نمایید.
همچنین چنانچه نیاز اجاره باند و اجاره سیستم صوتی به صورت تکی و یا موردی و همچنین جهت کسبب  اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

میکروفن دست دوم

میکروفن دستگاست که صدا را به جریان وسیگنال‌های الکتریسیته تبدیل می‌کند. میکروفن کاربردهای زیادی از مصارف خانگی در تلفن، آیفن وحتی سمعک گرفته تا مصارف پیشرفته تر مثل سیستم های تشخیص گفتار ، استفاده در سالن های اجتماعات و نیز کاربردهای غیر صوتی مانند بررسی فراصوت و سیستم‌های عیب یابی دارند.

به طور کلی میکروفن های به چند دسته زیر تقسیم می شوند:

  • میکروفن داینامیک
  • میکروفن خازنی
  • میکروفن نواری
  • میکروفن کریستالی
  • میکروفن ذغالی

به غیر از میکروفن های فوق، میکروفن های دیگری هم نیز وجود دارد. میکروفن دست دوم

آمپلی فایر دست دوم

آمپلی فایر یا به طور خلاصه شده  آمپ ، دستگاهی هست که برای تقویت کردن سیگنالهای ضعیف استفاده می شود . میزان یا درجه تقویت آمپلی فایرها با هم متفاوت هست و معمولآ برای تفکیک آنها از دسته بندی براساس توان تقویت کنندگی آنها استفاده می شود . آمپ کاربردهای متفاوتی داشته و در جاهای مختلف با اندازه های متفاوت و توانهای متفاوت بکار گرفته می شود .

صدای تولیدی توسط هر دستگاه صوتی به تنهایی قابل شنیدن نمی باشد. بنابراین صدا باید به آمپلی فایر فرستاده شود تا طی چند مرحله تقویت و تفکیک سازی شود. سپس به بلندگو ها در هر کانال ارسال شود. آمپلی فایر دست دوم خروجی آمپلی فایر با بلندگو ها باید یکسان باشد.

هر وسیله ای که با جریان الکتریکی با عث افزایش ولوم یا کیفیت صدای یک تون می شود. قدرت! به نظر می آید اسم یک بازی در این روز ها باشد، در سیاست، کسب و کارها، روابط اجتماعی، موتور ماشین، مسابقات مختلف و در سیستم سینمای خانگی.

 باند و اسپیکر دست دوم

پکیج های ارائه شده مناسب برای همایش ها و یا جشن ها و مراسمات مذهبی می باشد که در فضای باز مانند پارک و خیابان ها اجرا می شود.

نحوه چیدمان باندهای سیستم صوتی در فضای یاز بسیار مهم می باشد. به عنوان مثال برای یک پکیج صوتی ۵ باند در فضای باند می توان به صورت زیر عمل کرد:

۳ عدد باند ZX5 الکتروویس را به صورت ۲ به ۲ در سمت چپ و راست محیطی که قرار است صدا گرفته شود می توان قرار داد و همچنین ۲ عدد باند ZLX 15P الکتروویس را می توان به عنوان باند اسپیکر دست دوم مانیتورینگ استفاده نمود.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *